Eiti prie turinio

Kodėl verta rinktis atostogas Karališkajame kurorte? 

Neretai renkantis atostogų kryptį iškyla įvairiausių sunkumų. Neapsisprendžiama, ar norisi šilto, ar vėsaus oro, skristi toliau, ar rinktis poilsį Lietuvoje. Tobuloms atostogoms ruošiantis reikėtų būti atsakius į kylančius klausimus, na o mes pateikiame keletą priežasčių, kodėl atostogoms verta pasirinkti Birštoną. 

  1. Tai daugiau nei poilsis 

Ne paslaptis, kad Birštone gausu gamtos. Nors miestelis ir nedidelis, jame yra erdvus pušynas ir daugybė pasivaikščiojimams tinkamų maršrutų. Aktyviai leidžiamas laisvalaikis organizmą valančio gryno oro apsuptyje suteiks ne tik kokybišką poilsį, bet ir sustiprins organizmą, padės apvalyti protą nuo gausybės minčių. O atvykę iš miesto, pajusite, kad tempas šiek tiek sulėtėja: nereikia skubėti, kentėti miesto kamščių.  

  1. Kurorte vyksta gausybė renginių 

Priešingai nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, Birštonas – labai aktyvus miestas. Čia kone kasdien galima surasti išskirtinių renginių: klasikinės muzikos ir džiazo mėgėjus karališkas kurortas palepina dažniausiai. Tiesa, renginiai vyksta ne tik kultūros centre, bet ir sanatorijose bei SPA centruose, kurių miestelyje gausu. Čia nuolat organizuojamos ekskursijos, supažindinančios su Birštono istorija, kultūra bei įdomiais faktais. 

  1. Poilsiautojai užimami visais metų laikais 

Dar viena šio kurorto ypatybė – nuolatinis turistų užimtumas nepriklausomai nuo sezono. Nors vasarą dominuoja lauko pramogos, veiklos netrūksta ir žiemą. Jau minėti koncertai leis užmiršti, kad lauke šalta, o išėję pasivaikščioti, sušilti prie arbatos puodelio galėsite jaukioje kavinukėje, kurių kurorte taip pat apstu. Šiltojo sezono metu galėsite pasimėgauti vandens pramogomis. Atšilus orui taip pat darbą pradeda ir lauko kavinės, pagausėja kitokių renginių. Taip pat dažnai kyla oro balionai – net jei patys neišdrįsite pakilti, patikėkite, vien pamatyti iš arti dešimtis kylančių balionų yra įspūdinga! 

Birštonas – labai puoselėjamas miestelis; tuo rūpinasi tiek savivaldybės atstovai, tiek miestelio gyventojai. Jei pasirinksite atostogauti čia, jūsų lauks daug malonių siurprizų. Iki susitikimo!