Eiti prie turinio

Tavo laisvalaikio mineralai

Testine
Testine

Kalėdomobilis jūsų nepamirštamai šventei

Norite, kad Kalėdų senelis aplankytų jūsų miestą, darbovietę ar namus? O gal trokštate, kad Kalėdomobilis kursuotų jūsų miesto gatvėmis ir džiugintų miestelėnus? Šiuolaikinis Kalėdų senelis atsižvelgia į tvarumą bei ekologiją, todėl atvyks pas jus šventiškai papuoštu elektromobiliu! Kartu suderinsime jūsų poreikius atitinkančią kalėdinę programą, esant poreikiui elektromobilyje įrengsime Kalėdinę pasakų erdvę, pavaišinsime svečius karšta arbata.

Ekologiškas elektronis Kalėdomobilis – vienintelė tokia paslauga Lietuvoje!

Užsisakykite įspūdingą Kalėdų senelio vizitą, kurio mažieji tikrai nepamirš – skambant šventinei muzikai, Kalėdų senelis pasveikins visus šventės dalyvius ir įteiks jiems dovanas.  Atsižvelgdami į svečių poreikius, paliksime jas sutartoje vietoje, o jei reikia, net pakelsime jas virve, kad suteiktume autentišką, nepamirštamą patirtį!

Galime pasiūlyti individualaus renginio temą atitinkančius senelius – operos solistus ar senelius su specifine kalėdine programa.

Turime 4 Kalėdomobilius – 3 iš jų uždari ir su šildymu, vienas – atviras, su šildymu, tad per vieną dieną galime sudalyvauti keliuose renginiuose.