Ką veikti Birštone?

Ką veikti Birštone klausimas dažniausiai net neužduodamas. Birštonas – karališkas Lietuvos kurortas, nuolat žaliuojantis ir ramybe dvelkiantis miestas, kuriame galima pasigrožėti gamtos unikalumu bei pasimėgauti trykštančiomis mineralinio vandens srovėmis.

 

Keliautojai teigia, kad Birštone, viename iš nedaugelio Lietuvos miestų, galima ne tik įkvėpti, atsikvėpti, pajausti darną su gamta ir tarsi atgimti iš naujo, bet ir turiningai praleisti laiką, kurio įspūdžiai atminty išliks labai ilgam.

 

Tad ką veikti Birštone?

 

Dviračių nuoma. Vasaros sezono metu vienas populiariausių ir keliautojų mylimiausių užsiėmimų Birštone – pasivažinėjimas dviračiu. Norintiems palaikyti gerą psichologinę būseną, puikią savijautą ir fizinį aktyvumą arba trokštantiems kuo greičiau aplankyti žymiausius Birštono objektus ir artimiau susipažinti su miestu, vietos verslininkai siūlo išsinuomoti dviratį.

 

Dviračių nuoma – puikus būdas iš arti pasigrožėti garsiuoju Žvėrinčiaus miško taku, susipažinti su unikaliu maršrutu „Fontanai“, įveikti netradicinį maršrutą „Didžioji Nemuno kilpa“ ar tiesiog pagauti tyro vėjo gūsį lekiant Birštono gatvelėmis.

 

Išsinuomoję dviratį kartu gausite visą reikalingą informaciją apie tai, ką verta pamatyti Birštone, ir žemėlapį, kad pasivažinėjimas dviračiu praeitų be vargo ir nesklandumų. Plačiau apie paslaugą – https://birstonastours.lt/dviraciu-nuoma/.

 

Ekskursijos Birštono kurorte ir apylinkėse. Birštonas turi ką pasiūlyti ir išsiilgusiems kultūros bei istorijos versmių. Iškalbingi įvairiausių ekskursijų pavadinimai – „Keliauk dviračiais Birštono Nemuno kilpa“, „Pažink karališkąjį Birštoną aktyviai ir skaniai“, „Sveikas Birštone!“, „Pajausk saldžiai svaiginančio ir atpalaiduojančio karališkojo Birštono kerus“, „Pažink svetingą Panemunės dzūką“ ir kt. – pagal kiekvieno keliautojo skonį leidžia pasirinkti tai, kas mieliausia jo širdžiai.

 

Kiekviena ekskursija – tai pažintis su vertingiausiomis Birštono krašto tradicijomis ir turtais: gražiausiais gamtos kampeliais, mineralinių šaltinių miestu ir gydomojo purvo rūsiais, istoriniais Kunigaikščio Vytauto keliais, žymiojo Kneipo programomis, saldžiomis degustacijomis ir SPA malonumais bei daugybe kitų atradimų. Susidomėjusiems plačiau apie paslaugas – https://birstonastours.lt/ekskursijos/.

 

Elektromobilis. Jeigu mėgstate naujoves ir visada norite išbandyti ką nors inovatyvaus – Birštonas savo svečius gundo šiuolaikiniais ir komfortiškais elektromobiliais. Juo galėsite ramiai mėgautis kelione po kurorto gatveles ir pažinti atokiausius miesto kampelius.

Elektromobilis puikiai tinka ne tik modernumą mėgstantiems miesto svečiams, bet ir vyresnio amžiaus keliautojams ar tiems, kurie turi sveikatos problemų ir negali su kurortu susipažinti taip, kaip norėtųsi.

Plačiau apie tai, kokiais privalumais pasižymi naujausi Birštono gatvėmis riedantys elektromobiliai ir kodėl verta juos išbandyti – https://birstonastours.lt/elektromobilis/.

 

Beje, jei norite Birštoną pasiekti iš didžiųjų Lietuvos miestų, bet dar nežinote kaip tai padaryti, yra kas pagalvojo už Jus – transporto paslaugoshttps://birstonastours.lt/transporto-paslaugos/.

 

Tad ką veikti Biršone tikrai yra, kai pasirenkama profesionalų sukurta unikali ekskursinė ar pramoginė paslauga!

ka veikti birstone atostogu metu
5/5 (4 Reviews)